HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login
POZE HCM BAIA MARE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Ioana24 25 ani
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 27 - 43 ani |
|
|
radioErevan
Membru
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 14
|
|
Dragi convietuitori pe plaiuri baimarene...iata ca nici n-au trecut 3 luni de cand eminenta cenusie pleca la Braila promitand ca nu se atinge de clubul si jucatoarele lasate in urma ca ...dupa prima "achizite " Barbos , luata cu japca din curtea HCm-ului ....dirijorul dintre semicercuri apeleaza ..oare in disperare de cauza ...sau pentru meciul ce urmeaza maine???..la oferte de transfer/impresariat ...in curtea baimareana Ca meniul sa fie complet nu sta doar la o jucatoare ci un intreg lot a fost contactat saptamana asta :RAVASZ , KLIMEK , DOBROMIR , CIUNT , PARVUT ... Fetele statea aseara astaptand autocarul si se jenau sa-i spuna lui Buceschi sau nu ...oare ce crede conducerea ,etc ...si cum murmurele si intrebarile se amplificau am putut trage cu urechea si am aflat cele de mai sus Se pare ca a aflat si Kotecz ,caci fetele au dat dovada de caracter si si-au anuntat antrenorul care l-a sunat pe Kotecz iar acesta a aparut imediat ...cred ca l-a sunat pe Baban caci a avut o discutie telefonica in parcare de vreo 30minute Pai Mister astea faci? Atunci poate ar trebui sa ne amintim ca echipa primeste bani de la CJ maramures unde mataluta esti consilier ..deci f..uti bani comunicatii prin sabotaje ...asa ca hai sa facem o lista prin care sa strangem semnaturi sa ejectam sabotorul din comisii Subscrieti cu mesaj la Ecile69 cu date de identificare buletin si cnp ...binenteles cei care vad astfel lucrurile Si apropo ...nu TV ...Giovanii lasa fetele noastre in pace ...ne onoreaza ca iti este frica de ele inaintea meciului ..dar oricum porneste cu prima sansa , ai echipa buna , ai valoare ...si in plus toto in Baia Mare ai de gand sa te intorci ...nu caca steagu...
|
|
| pus acum 14 ani |
|
mariachi3526
membru vechi
 Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
|
|
baban uita ca de aici a plecat in handbal si k a mancat o pita mare alba felii de la HCM probabil este un caracter mic k si statura lui ! Iuda ne ai vandut pe un pumn de arginti ! 
_______________________________________ Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid
|
|
| pus acum 14 ani |
|
kopasz
Membru
 Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
|
|
este o rusine ce face acest antrenor.
_______________________________________ daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc
|
|
| pus acum 14 ani |
|
mariachi3526
membru vechi
 Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
|
|
kopasz a scris:
este o rusine ce face acest antrenor. |
kopasz ai gresit =este o rusine de antrenor !=
_______________________________________ Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid
|
|
| pus acum 14 ani |
|
kopasz
Membru
 Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
|
|
bravo expert vad ca esti cam dur. nu trebe bagat in seama si trebe castigat meciul sa moara de ciuda. hai fetelor ca se poate bafta 
_______________________________________ daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc
|
|
| pus acum 14 ani |
|
mihaiBM
Membru
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 83
|
|
n-am comentat niciodata vreo barfa ...nu mi-a venit sa cred ce-am citit ieri si am asteptam sa primesc vreo confirmare sau infirmare am primit din pacate confirmarea cu toate ca am avut in trecut ceva "meciuri" cu autorul postarii (stii tu de ce radioerevan!!) teruie sa va spun ca este adevarat . ieri fetele au fost deranjate de la programul de odihna intre orele 14-16.00 din nou cu telefoane ...nu vreau sa le pun in pozitie delicata si nu dau numele celor sunate ...dar apelarile au continuat si in preziua meciului ...URAT ..URAT...URAT asta este Subscriu listei mai sus mentionate p.s. Radioerevan te rog pe viitor in cazuri de genul asta nu mai posta numele jucatoarelor astept mesaj privat pe forum cu mai multe informatii de la tine ...eu ti-am trimis dar nu mi-ai raspuns ...ai postare directa de pe forum ...trimite mesaj privat)
_______________________________________ Parazitii -Mesaj pentru Europa
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
ada.sport
Membru
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 20
|
|
Ma surprinde neplacut atitudinea celor din conducerea clubului si conducerea tehnica pt ca nu dau o informatie despre aceste mirlanii. De ce sa ascunda ceva ce stiu multi despre aceasta jigodie. Ma refer la Baban bineinteles. Pun pariu ca doua sau trei fete vor pleca in scurt timp la Braila. Daca se confirma ce spun eu Baban va suferi mult cind va mai aparea in sala din Baia Mare. Eu il scuip primul din tribuna, la meciul direct, ca stau deasupra lui la meciurile de acasa.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
mariachi3526
membru vechi
 Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
|
|
Edy cum de nu zici nimic ? k u stii multe ! 
Modificat de mariachi3526 (acum 14 ani)
_______________________________________ Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid
|
|
| pus acum 14 ani |
|
rapid_edy_milan
membru de baza
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
|
|
s'a comentat deja pe baza acestui subiect. tre sa confirm si eu ca sa credeti ? )
Modificat de rapid_edy_milan (acum 14 ani)
_______________________________________
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
bcan
Membru nou
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2
|
|
S-a promis acestor fete bani sau altele ca sa nu joace?daca nu,care e problema ca le-a sunat,poate fetele tin legatura cu fostul antrenor,nu vad un lucru rau in asta.Daca nu le-a promis foloase,s-a interpretat gresit,parerea mea.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
ada.sport
Membru
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 20
|
|
Dle bcan, nu pricepi ca le-a sunat pe fete sa le ofere bani de la braila, e greu de priceput? Vrea sa duca baban citeva fete de la Baia Mare la Braila, ce mai atita pricopseala, vreti sa dau si nume: Pirvut, Dobromir, Maior Pasca, Tamas, la cine are priza, ca mai sunt si altele de caracter pe care nu le suna. Stiu sigur, ca tin legatura cu multe din fetele de la echipa si ele spun. Ma refer la cele care nu fac pipi coind le suna piticul porno. Sumele sunt secrete, cica. dar eu le stiu. Au aratat fetele ca sunt corecte si l-au avertizat pe antrenorul Costica, Cotet, Bud si ceilalti. Baban si-a aratat fata, cit de mult iubeste echipa din Baia Mare. Va aduceti aminte ce a zis la televizor cind a plecat - Nu ma leg de echipa. Nu sa legat dar a dus una de aici, si le f...te de cap pe inca 4 sa nu joace. Caracter, nu gluma .....
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
bcan
Membru nou
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2
|
|
Dle ada.sport,din cate stiu ,de pe langa sala,din sursa sigura,nu s-a vorbit de bani sau de meci.Unele chiar ele l-au sunat,asa mi s-a spus.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
expert handbal
Membru nou
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 7
|
|
Baban esti un gunoi si taran!!!!!!!!!!!!!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
rapid_edy_milan
membru de baza
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
|
|
mr bcan...cum de singurele tale 2 posturi sunt "babanopupincuriste" ...?
_______________________________________
|
|
| pus acum 14 ani |
|
kopasz
Membru
 Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
|
|
lasal Edy ca e ceva lingau a asului dintre semicercuri.
_______________________________________ daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc
|
|
| pus acum 14 ani |
|
mariachi3526
membru vechi
 Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
|
|
rapid_edy_milan a scris:
s'a comentat deja pe baza acestui subiect. tre sa confirm si eu ca sa credeti ? ) |
poi stiam k e asa da vroiam sa aud [sa vad ] ce zici si tu ! 
_______________________________________ Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid
|
|
| pus acum 14 ani |
|
mariachi3526
membru vechi
 Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
|
|
bcan a scris:
Dle ada.sport,din cate stiu ,de pe langa sala,din sursa sigura,nu s-a vorbit de bani sau de meci.Unele chiar ele l-au sunat,asa mi s-a spus. |
ba baban sau baban jr te cheama ? PS io cred k te cheama mata acasa ! lasa ne lasa ne 
_______________________________________ Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid
|
|
| pus acum 14 ani |
|