HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
Lista Forumurilor Pe Tematici
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login

POZE HCM BAIA MARE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Ioana24 25 ani
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
27 - 43 ani
HCM Baia Mare / discutii despre echipa, antrenori, sponsori etc / GIOVANII , GIOVANII ...CE NU STAI PE C..URUL TAU?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
radioErevan
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 14
Dragi convietuitori pe plaiuri baimarene...iata ca nici n-au trecut 3 luni de cand eminenta cenusie pleca la Braila promitand ca nu se atinge de clubul si jucatoarele lasate in urma ca ...dupa prima "achizite " Barbos , luata cu japca din curtea HCm-ului ....dirijorul dintre semicercuri apeleaza ..oare in disperare de cauza ...sau pentru meciul ce urmeaza maine???..la oferte de transfer/impresariat ...in curtea baimareana
Ca meniul sa fie complet nu sta doar la o jucatoare ci un intreg lot a fost contactat saptamana asta :RAVASZ , KLIMEK , DOBROMIR , CIUNT , PARVUT ...
Fetele statea aseara astaptand autocarul si se jenau sa-i spuna lui Buceschi sau nu ...oare ce crede conducerea ,etc ...si cum murmurele si intrebarile se amplificau am putut trage cu urechea si am aflat cele de mai sus
Se pare ca a aflat si Kotecz ,caci fetele au dat dovada de caracter si si-au anuntat antrenorul care l-a sunat pe Kotecz iar acesta a aparut imediat ...cred ca l-a sunat pe Baban caci a avut o discutie telefonica in parcare de vreo 30minute
Pai Mister astea faci?
Atunci poate ar trebui sa ne amintim ca echipa primeste bani de la CJ maramures unde mataluta esti consilier ..deci f..uti bani comunicatii prin sabotaje ...asa ca hai sa facem o lista prin care sa strangem semnaturi sa ejectam sabotorul din comisii
Subscrieti cu mesaj la Ecile69 cu date de identificare buletin si cnp ...binenteles cei care vad astfel lucrurile
Si apropo ...nu TV ...Giovanii lasa fetele noastre in pace ...ne onoreaza ca iti este frica de ele inaintea meciului ..dar oricum porneste cu prima sansa , ai echipa buna , ai valoare ...si in plus toto in Baia Mare ai de gand sa te intorci ...nu caca steagu...


pus acum 14 ani
   
mariachi3526
membru vechi

Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
baban uita ca de aici a plecat in handbal si k a mancat o pita mare alba felii de la HCM probabil este un caracter mic k si statura lui !
Iuda ne ai vandut pe un pumn de arginti !
                                                                       


_______________________________________
Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

pus acum 14 ani
   
kopasz
Membru

Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
este o rusine ce face acest antrenor.

_______________________________________
daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc

pus acum 14 ani
   
mariachi3526
membru vechi

Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194

kopasz a scris:

este o rusine ce face acest antrenor.

kopasz ai gresit =este o rusine de antrenor !=


_______________________________________
Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

pus acum 14 ani
   
expert handbal
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 7
Buna dimineata.
Nu imi vine sa cred ce am citit aici daca este adevarat inseamna ca acest PITIC PORNO este o rusine pentru orasul nostru,este un GUNOI si un TARAN din POMI.
Sa dea Domnul sa piarda acest meci sa vedem ce o sa spuna la urma.
BAFTA FETELOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A am uitat sa te intreb Babane asta nu e al tau?????????    


pus acum 14 ani
   
kopasz
Membru

Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
bravo expert vad ca esti cam dur.
nu trebe bagat in seama si trebe castigat meciul sa moara de ciuda.
hai fetelor ca se poate bafta    


_______________________________________
daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc

pus acum 14 ani
   
mihaiBM
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 83
n-am comentat niciodata vreo barfa ...nu mi-a venit sa cred ce-am citit ieri si am asteptam sa primesc vreo confirmare sau infirmare
am primit din pacate confirmarea
cu toate ca am avut in trecut ceva "meciuri" cu autorul postarii (stii tu de ce radioerevan!!) teruie sa va spun ca este adevarat .
ieri fetele au fost deranjate de la programul de odihna intre orele 14-16.00 din nou cu telefoane ...nu vreau sa le pun in pozitie delicata si nu dau numele celor sunate ...dar apelarile au continuat si in preziua meciului ...URAT ..URAT...URAT
asta este
Subscriu listei mai sus mentionate
p.s. Radioerevan te rog pe viitor in cazuri de genul asta nu mai posta numele jucatoarelor
astept mesaj privat pe forum cu mai multe informatii de la tine ...eu ti-am trimis dar nu mi-ai raspuns ...ai postare directa de pe forum ...trimite mesaj privat)


_______________________________________
Parazitii -Mesaj pentru Europa

pus acum 14 ani
   
ada.sport
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 20
Ma surprinde neplacut atitudinea celor din conducerea clubului si conducerea tehnica pt ca nu dau o informatie despre aceste mirlanii. De ce sa ascunda ceva ce stiu multi despre aceasta jigodie. Ma refer la Baban bineinteles. Pun pariu ca doua sau trei fete vor pleca in scurt timp la Braila. Daca se confirma ce spun eu Baban va suferi mult cind va mai aparea in sala din Baia Mare.
Eu il scuip primul din tribuna, la meciul direct, ca stau deasupra lui la meciurile de acasa.


pus acum 14 ani
   
mariachi3526
membru vechi

Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
Edy cum de nu zici nimic ? k u stii multe !

Modificat de mariachi3526 (acum 14 ani)


_______________________________________
Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

pus acum 14 ani
   
rapid_edy_milan
membru de baza

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
s'a comentat deja pe baza acestui subiect. tre sa confirm si eu ca sa credeti ? )

Modificat de rapid_edy_milan (acum 14 ani)


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
bcan
Membru nou

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2
S-a promis acestor fete bani sau altele ca sa nu joace?daca nu,care e problema ca le-a sunat,poate fetele tin legatura cu fostul antrenor,nu vad un lucru rau in asta.Daca nu le-a promis foloase,s-a interpretat gresit,parerea mea.

pus acum 14 ani
   
ada.sport
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 20
Dle bcan, nu pricepi ca le-a sunat pe fete sa le ofere bani de la braila, e greu de priceput?
Vrea sa duca baban citeva fete de la Baia Mare la Braila, ce mai atita pricopseala, vreti sa dau si nume: Pirvut, Dobromir, Maior Pasca, Tamas, la cine are priza, ca mai sunt si altele de caracter pe care nu le suna. Stiu sigur, ca tin legatura cu multe din fetele de la echipa si ele spun. Ma refer la cele care nu fac pipi coind le suna piticul porno. Sumele sunt secrete, cica. dar eu le stiu. Au aratat fetele ca sunt corecte si l-au avertizat pe antrenorul Costica, Cotet, Bud si ceilalti. Baban si-a aratat fata, cit de mult iubeste echipa din Baia Mare. Va aduceti aminte ce a zis la televizor cind a plecat - Nu ma leg de echipa. Nu sa legat dar a dus una de aici, si le f...te de cap pe inca 4 sa nu joace. Caracter, nu gluma .....


pus acum 14 ani
   
bcan
Membru nou

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2
Dle ada.sport,din cate stiu ,de pe langa sala,din sursa sigura,nu s-a vorbit de bani sau de meci.Unele chiar ele l-au sunat,asa mi s-a spus.

pus acum 14 ani
   
expert handbal
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 7
Baban esti un gunoi si taran!!!!!!!!!!!!!

pus acum 14 ani
   
rapid_edy_milan
membru de baza

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
mr bcan...cum de singurele tale 2 posturi sunt "babanopupincuriste" ...?

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
kopasz
Membru

Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
lasal Edy ca e ceva lingau a asului dintre semicercuri.

_______________________________________
daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc

pus acum 14 ani
   
mariachi3526
membru vechi

Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194

rapid_edy_milan a scris:

s'a comentat deja pe baza acestui subiect. tre sa confirm si eu ca sa credeti ? )

poi stiam k e asa da vroiam sa aud [sa vad ] ce zici si tu !


_______________________________________
Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

pus acum 14 ani
   
mariachi3526
membru vechi

Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194

bcan a scris:

Dle ada.sport,din cate stiu ,de pe langa sala,din sursa sigura,nu s-a vorbit de bani sau de meci.Unele chiar ele l-au sunat,asa mi s-a spus.

ba baban sau baban jr te cheama ?
PS io cred k te cheama mata acasa ! lasa ne lasa ne


_______________________________________
Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la