HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login
POZE HCM BAIA MARE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: stephy_22 la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Prahova cauta Barbat 25 - 53 ani |
|
mircea pauseniuc
membru vechi
 Din: Farcasa/MM
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 116
|
|
"Necazul de la Resita - n-am ce face - am sa-l duc toata viata precum Iisus Hristos si-a dus crucea " ! .... acestea au fost cuvintele rostite de catre directorul tehnic Ioan BABAN, intr-un interviu acordat unui post de televiziune local ,dupa victoria HCM-ului de la Buzau. ...nu ma asteptam,sincer, ca dupa o victorie in deplasare ,cind toata lumea este incintata si te felicita care mai de care, antrenorul sa revina cu acesta declaratie referitoare la acel meci de cosmar! ...cred in sinceritatea d-lui Baban si sper ca acel meci sa ramina ,undeva intr-un ungher ascuns al memoriei, si sa serveasca doar ca INVATATURA DE MINTE pentru a nu mai repeta o asemenea deceptie. Duminica avem un meci greu cu Braila... ...duminica imi aniversez ziua de nastere... ...o victorie a HCM-ului baimarean ar fi pentru mine,in calitate de suporter al acestei echipe, CEL MAI FRUMOS CADOU! Victorie, HCM Baia Mare!
40KB
_______________________________________ "victoria are mai multi tati....infringerea este orfana"!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
messi
membru vechi
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 137
|
|
mircea pauseniuc a scris:
"Necazul de la Resita - n-am ce face - am sa-l duc toata viata precum Iisus Hristos si-a dus crucea " ! .... acestea au fost cuvintele rostite de catre directorul tehnic Ioan BABAN, intr-un interviu acordat unui post de televiziune local ,dupa victoria HCM-ului de la Buzau. ...nu ma asteptam,sincer, ca dupa o victorie in deplasare ,cind toata lumea este incintata si te felicita care mai de care, antrenorul sa revina cu acesta declaratie referitoare la acel meci de cosmar! ...cred in sinceritatea d-lui Baban si sper ca acel meci sa ramina ,undeva intr-un ungher ascuns al memoriei, si sa serveasca doar ca INVATATURA DE MINTE pentru a nu mai repeta o asemenea deceptie. Duminica avem un meci greu cu Braila... ...duminica imi aniversez ziua de nastere... ...o victorie a HCM-ului baimarean ar fi pentru mine,in calitate de suporter al acestei echipe, CEL MAI FRUMOS CADOU! Victorie, HCM Baia Mare!
|
In primul rand un LA MULTI ANI de pe-acum,ca poate uit pana duminica!Ar fi excelenta victoria de duminica...ar fi cadou pentru tine si o urcare pentru noi.Tinand cont si de celelalte meciuri si daca totul ar merge normal am putea sa ne distantam la 2 puncte de cel putin 2 echipe cu acelasi numar de puncte ca si noi si din cate am vazut am putea urca pana pe 5.Cel putin asa m-i s-a parut!SUCCES fetelor,e nevoie de inca o zi buna si multa concentrare!FORTZA HCM!!!
_______________________________________ Ai invins?CONTINUA ......Ai pierdut?CONTINUA (Pierre de Coubertin)
|
|
| pus acum 15 ani |
|
rapid_edy_milan
membru de baza
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
|
|
la multi ani dp acum 
_______________________________________
|
|
| pus acum 15 ani |
|
mircea pauseniuc
membru vechi
 Din: Farcasa/MM
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 116
|
|
multumesc @messi si @ rapid....pentru urari ! Intradevar o victorie ,duminica, ar constitui pentru mine un foarte frumos cadou . Sper din toata inima intr-o mobilizare din partea echipei si intr-o victorie pe masura ! Succes HCM !
59.8KB
_______________________________________ "victoria are mai multi tati....infringerea este orfana"!
|
|
| pus acum 15 ani |
|