HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
Lista Forumurilor Pe Tematici
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login

POZE HCM BAIA MARE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
stephy_22 la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Prahova
cauta Barbat
25 - 53 ani
HCM Baia Mare / discutii despre echipa, antrenori, sponsori etc / Regretul directorului tehnic Ioan Baban  
Autor
Mesaj Pagini: 1
mircea pauseniuc
membru vechi

Din: Farcasa/MM
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 116
"Necazul de la Resita - n-am ce face - am sa-l duc toata viata precum Iisus Hristos si-a dus crucea " !
.... acestea au fost cuvintele rostite de catre directorul tehnic Ioan BABAN, intr-un interviu acordat unui post de televiziune local ,dupa victoria HCM-ului de la Buzau.
...nu ma asteptam,sincer, ca dupa o victorie in deplasare ,cind toata lumea este incintata si te felicita care mai de care, antrenorul sa revina cu acesta declaratie referitoare la acel meci de cosmar!
...cred in sinceritatea d-lui Baban si sper ca acel meci sa ramina ,undeva intr-un ungher ascuns al memoriei, si sa serveasca doar ca INVATATURA DE MINTE pentru a nu mai repeta o asemenea deceptie.
Duminica avem un meci greu cu Braila...
...duminica imi aniversez ziua de nastere...
...o victorie a HCM-ului baimarean ar fi pentru mine,in calitate de suporter al acestei echipe, CEL MAI FRUMOS CADOU!
Victorie, HCM Baia Mare!


regretul tehnic ioan baban resita n-am face sa-l duc toata viata precum iisus hristos si-a dus

40KB


_______________________________________
"victoria are mai multi tati....infringerea este orfana"!

pus acum 15 ani
   
messi
membru vechi

Din: baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 137

mircea pauseniuc a scris:

"Necazul de la Resita - n-am ce face - am sa-l duc toata viata precum Iisus Hristos si-a dus crucea " !
.... acestea au fost cuvintele rostite de catre directorul tehnic Ioan BABAN, intr-un interviu acordat unui post de televiziune local ,dupa victoria HCM-ului de la Buzau.
...nu ma asteptam,sincer, ca dupa o victorie in deplasare ,cind toata lumea este incintata si te felicita care mai de care, antrenorul sa revina cu acesta declaratie referitoare la acel meci de cosmar!
...cred in sinceritatea d-lui Baban si sper ca acel meci sa ramina ,undeva intr-un ungher ascuns al memoriei, si sa serveasca doar ca INVATATURA DE MINTE pentru a nu mai repeta o asemenea deceptie.
Duminica avem un meci greu cu Braila...
...duminica imi aniversez ziua de nastere...
...o victorie a HCM-ului baimarean ar fi pentru mine,in calitate de suporter al acestei echipe, CEL MAI FRUMOS CADOU!
Victorie, HCM Baia Mare!






In primul rand un LA MULTI ANI de pe-acum,ca poate uit pana duminica!Ar fi excelenta victoria de duminica...ar fi cadou pentru tine si o urcare pentru noi.Tinand cont si de celelalte meciuri si daca totul ar merge normal am putea sa ne distantam la 2 puncte de cel putin 2 echipe cu acelasi numar de puncte ca si noi si din cate am vazut am putea urca pana pe 5.Cel putin asa m-i s-a parut!SUCCES fetelor,e nevoie de inca o zi buna si multa concentrare!FORTZA HCM!!!


_______________________________________
Ai invins?CONTINUA ......Ai pierdut?CONTINUA                (Pierre de Coubertin)

pus acum 15 ani
   
rapid_edy_milan
membru de baza

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
la multi ani dp acum

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
mircea pauseniuc
membru vechi

Din: Farcasa/MM
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 116
multumesc @messi si @ rapid....pentru urari !
Intradevar o victorie ,duminica, ar constitui pentru mine un foarte frumos cadou . Sper din toata inima intr-o mobilizare din partea echipei si intr-o victorie pe masura !
Succes HCM !

regretul tehnic ioan baban multumesc @messi urari victorie ,duminica, constitui pentru mine foarte

59.8KB


_______________________________________
"victoria are mai multi tati....infringerea este orfana"!

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la