HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login
POZE HCM BAIA MARE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: glamour35 pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Constanta cauta Barbat 28 - 69 ani |
|
mircea pauseniuc
membru vechi
 Din: Farcasa/MM
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 116
|
|
Īncepīnd cu 3 ianuarie, echipa de handbal feminin CS Tomis Constanţa are un nou antrenor: Ion Puşcaşu.
Această hotarīre a fost luată după ce fostul tehnician, Florin Cazan, a preferat să rămīnă profesor al Facultaţii de Educaţie Fizică şi Sport din cadrul Universităţii Ovidius.
Ion Puşcaşu a mai fost antrenor secund al formaţiei constănţene īntre 1993 şi 2008, cīnd antrenor principal era Dumitru Muşi.
Īn ianuarie 2008 a fost şi antrenor principal al CS Tomis, dar numai pentru cīteva etape. Primul meci pe banca al noului antrenor este cel cu HCM Stiinta Baia Mare din 9 ian. Ii doresc sa debuteze cu stingul! Hai Baia Mare!
16.5KB
_______________________________________ "victoria are mai multi tati....infringerea este orfana"!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
rapid_edy_milan
membru de baza
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
|
|
bv fetelor !!!! tot respectu ! SINGURI IMPOTRIVA TUTUROR ! 
_______________________________________
|
|
| pus acum 15 ani |
|
rapid_edy_milan
membru de baza
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
|
|
din min 30. efectiv ne-au tocat cu cateva decizii.. fetele s-au mobilizat extraordinar.. BV !
Modificat de rapid_edy_milan (acum 15 ani)
_______________________________________
|
|
| pus acum 15 ani |
|
*Oana*
Membru
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 75
|
|
sunt de acoord, am crezut ca patim ca anul trecut felicitari din toata inima, mai vrem sa vedem zambetele acelea de victorieee!! mereu!!! felicitari! 
_______________________________________ "E inocenţă atunci cānd ne īncāntă; altminteri e prostie.''
|
|
| pus acum 15 ani |
|
mircea pauseniuc
membru vechi
 Din: Farcasa/MM
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 116
|
|
rapid_edy_milan a scris:
din min 30. efectiv ne-au tocat cu cateva decizii.. fetele s-au mobilizat extraordinar.. BV ! |
...n-a fost chiar atit de rau arbitrajul....MAI "PROST' NE-AU ARBITRAT IN ULTIMUL MECI DE ACASA...in anumite momente fetele si-au facut singure viata grea....dar, mobilizarea a fost exemplara iar rezultatul s-a vazut ! Inca odata "Un sincer BRAVO"!
46.3KB
_______________________________________ "victoria are mai multi tati....infringerea este orfana"!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
rapid_edy_milan
membru de baza
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
|
|
tot ce s-a putut da si a fost la limita s-a dus pe o parte..(7m, eliminari, "avantaje"..etc) ne-au scos de 2 ori mingea din poarta...au lasat faza golului la barcan ( o impinge clar pe rudisc)..plus altele.. in fine..totul e bn cand se termina cu bn. dar vor fi meciuri cand vor conta enorm deciziile astea..
_______________________________________
|
|
| pus acum 15 ani |
|
kopasz
Membru
 Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
|
|
bravo fetelor un cadou frumos pentru MAGDA de ziua ei!!!!!!!!!!!!!!!
_______________________________________ daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc
|
|
| pus acum 15 ani |
|