HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
Lista Forumurilor Pe Tematici
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login

POZE HCM BAIA MARE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
glamour35 pe Simpatie
Femeie
24 ani
Constanta
cauta Barbat
28 - 69 ani
HCM Baia Mare / discutii despre liga nationala / Tomis Constanta-HCM Stiinta Baia Mare-Tomis are antrenor nou!  
Autor
Mesaj Pagini: 1
mircea pauseniuc
membru vechi

Din: Farcasa/MM
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 116
Īncepīnd cu 3 ianuarie, echipa de handbal feminin CS Tomis Constanţa are un nou antrenor: Ion Puşcaşu.

Această hotarīre a fost luată după ce fostul tehnician, Florin Cazan, a preferat să rămīnă profesor al Facultaţii de Educaţie Fizică şi Sport din cadrul Universităţii Ovidius.

Ion Puşcaşu a mai fost antrenor secund al formaţiei constănţene īntre 1993 şi 2008, cīnd antrenor principal era Dumitru Muşi.

Īn ianuarie 2008 a fost şi antrenor principal al CS Tomis, dar numai pentru cīteva etape.
Primul meci pe banca al noului antrenor este cel cu HCM Stiinta Baia Mare din 9 ian.
Ii doresc sa debuteze cu stingul!
Hai Baia Mare!

tomis stiinta baia mare-tomis are antrenor nou! Īncepīnd ianuarie, echipa handbal feminin tomis are

16.5KB


_______________________________________
"victoria are mai multi tati....infringerea este orfana"!

pus acum 15 ani
   
rapid_edy_milan
membru de baza

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
bv fetelor !!!!
tot respectu !
SINGURI IMPOTRIVA TUTUROR !


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
rapid_edy_milan
membru de baza

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
din min 30. efectiv ne-au tocat cu cateva decizii..
fetele s-au mobilizat extraordinar..
BV !

Modificat de rapid_edy_milan (acum 15 ani)


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
*Oana*
Membru

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 75
sunt de acoord, am crezut ca patim ca anul trecut   felicitari din toata inima, mai vrem sa vedem zambetele acelea de victorieee!! mereu!!! felicitari!

_______________________________________
"E inocenţă atunci cānd ne īncāntă; altminteri e prostie.''

pus acum 15 ani
   
mircea pauseniuc
membru vechi

Din: Farcasa/MM
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 116

rapid_edy_milan a scris:

din min 30. efectiv ne-au tocat cu cateva decizii..
fetele s-au mobilizat extraordinar..
BV !

...n-a fost chiar atit de rau arbitrajul....MAI "PROST' NE-AU ARBITRAT IN ULTIMUL MECI DE ACASA...in anumite momente fetele si-au facut singure viata grea....dar, mobilizarea a fost exemplara iar rezultatul s-a vazut !
Inca odata "Un sincer BRAVO"!

tomis stiinta baia mare-tomis are antrenor nou! scris:din min 30. efectiv ne-au tocat cateva s-au

46.3KB


_______________________________________
"victoria are mai multi tati....infringerea este orfana"!

pus acum 15 ani
   
rapid_edy_milan
membru de baza

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
tot ce s-a putut da si a fost la limita s-a dus pe o parte..(7m, eliminari, "avantaje"..etc)
ne-au scos de 2 ori mingea din poarta...au lasat faza golului la barcan ( o impinge clar pe rudisc)..plus altele..
in fine..totul e bn cand se termina cu bn. dar vor fi meciuri cand vor conta enorm deciziile astea..


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
kopasz
Membru

Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
bravo fetelor un cadou frumos pentru MAGDA de ziua ei!!!!!!!!!!!!!!!

_______________________________________
daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la