HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login
POZE HCM BAIA MARE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Stefania23 pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Dolj cauta Barbat 25 - 46 ani |
|
rapid_edy_milan
membru de baza
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
|
|
pe langa k la roman din nou am fost zic eu sub orice critica am pierdut tot la limita... au mai fost pe sfsr 2-3 faze cand arbitrii pur si simplu ne-au tocat.... nu stiu ce sa zic...dar imbatranesc de 2 ori mai repede in ritmul asta ))
Modificat de rapid_edy_milan (acum 16 ani)
_______________________________________
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
CRISTI SASARAN
Membru
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 29
|
|
De ce jucam asa slab in deplasare? La Roman am pierdut pe mana noastra, era o echipa de batut. La Galati la fel. Am pierdut deja 4 puncte din prostie. Chiar nu se poate face nimic cu aceste fete sa joace mai bine in deplasare? Acasa joaca excelent, in deplasare avem o mare problema!!!
|
|
| pus acum 16 ani |
|
rapid_edy_milan
membru de baza
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
|
|
...si poarta e zero... dak nu te ajuta portarii nu poti sa castigi...conteaza si ca moral sa-ti scoata cate ceva...la roman totusi cat de cat a mai fost ceva 
Modificat de rapid_edy_milan (acum 16 ani)
_______________________________________
|
|
| pus acum 16 ani |
|
mariachi3526
membru vechi
 Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
|
|
eu cred ca au vrut dar atita se poate si cum zicea Tadici nivelul campionatului e mediocru ! cate greseli elementare s au facut si ieri de ambele echipe ..................... 
_______________________________________ Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid
|
|
| pus acum 16 ani |
|
kopasz
Membru
 Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
|
|
Da ai dreptate sau facut multe greseli dar nu vede nimeni ca jucatoarele sunt mutate de pe un post pe alta. La un moment dat nici jucatoarele nu mai stiau care pe ce post joaca si care e omul lor,pe langa asta unele jucatoare favorizate de uni si de alti trebe sa joace tot meciul.Nu conteaza ca nu prea fac fata in aparare sau in atac trebe tinute in teren.Speram ca in urmatoarele meciri sa ne ajute si poarta mai mult macar un pic.
_______________________________________ daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc
|
|
| pus acum 16 ani |
|
mariachi3526
membru vechi
 Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
|
|
Domnu" Kopasz io te propun pe tine antrenor la echipa ca vad k prea bine te stii !! 
_______________________________________ Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid
|
|
| pus acum 16 ani |
|
kopasz
Membru
 Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
|
|
ms. 
_______________________________________ daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc
|
|
| pus acum 16 ani |
|
messi
membru vechi
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 137
|
|
Ce sanse credeti ca sunt sa pierdem miercuri la brasov(din nou) dupa meciul de azi terminat la o diferenta de 9 goluri!? 
_______________________________________ Ai invins?CONTINUA ......Ai pierdut?CONTINUA (Pierre de Coubertin)
|
|
| pus acum 16 ani |
|
rapid_edy_milan
membru de baza
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
|
|
desigur, acum ne aflam in aceea bucurie de dupa meci dar trebuie sa fim foarte atenti de meciul de la Brasov. Eu unul nu sunt ferm convins ca vom invinge 100 %
_______________________________________
|
|
| pus acum 16 ani |
|