HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
Lista Forumurilor Pe Tematici
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login

POZE HCM BAIA MARE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Stefania23 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Dolj
cauta Barbat
25 - 46 ani
HCM Baia Mare / discutii despre liga nationala / meci foarte....ciudat  
Autor
Mesaj Pagini: 1
rapid_edy_milan
membru de baza

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
pe langa k la roman din nou am fost zic eu sub orice critica am  pierdut tot la limita...
au mai fost pe sfsr 2-3 faze cand arbitrii pur si simplu ne-au tocat....
nu stiu ce sa zic...dar imbatranesc de 2 ori mai repede in ritmul asta ))

Modificat de rapid_edy_milan (acum 16 ani)


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
CRISTI SASARAN
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 29
De ce jucam asa slab in deplasare? La Roman am pierdut pe mana noastra, era o echipa de batut. La Galati la fel. Am pierdut deja 4 puncte din prostie. Chiar nu se poate face nimic cu aceste fete sa joace mai bine in deplasare? Acasa joaca excelent, in deplasare avem o mare problema!!!

pus acum 16 ani
   
rapid_edy_milan
membru de baza

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
...si poarta e zero...
dak nu te ajuta portarii nu poti sa castigi...conteaza si ca moral sa-ti scoata cate ceva...la roman totusi cat de cat a mai fost ceva

Modificat de rapid_edy_milan (acum 16 ani)


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
mariachi3526
membru vechi

Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
eu cred ca au vrut dar atita se poate si cum zicea Tadici nivelul campionatului e mediocru !
cate greseli elementare s au facut si ieri de ambele echipe .....................


_______________________________________
Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

pus acum 16 ani
   
kopasz
Membru

Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
Da ai dreptate sau facut multe greseli dar nu vede nimeni ca jucatoarele sunt mutate de pe un post pe alta.
La un moment dat nici jucatoarele nu mai stiau care pe ce post joaca si care e omul lor,pe langa asta unele jucatoare favorizate de uni si de alti trebe sa joace tot meciul.Nu conteaza ca nu prea fac fata in aparare sau in atac trebe tinute in teren.Speram ca in urmatoarele meciri sa ne ajute si poarta mai mult macar un pic.


_______________________________________
daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc

pus acum 16 ani
   
mariachi3526
membru vechi

Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
Domnu" Kopasz io te propun pe tine antrenor la echipa ca vad k prea bine te stii !!
   


_______________________________________
Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

pus acum 16 ani
   
kopasz
Membru

Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
ms.

_______________________________________
daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc

pus acum 16 ani
   
messi
membru vechi

Din: baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 137
Ce sanse credeti ca sunt sa pierdem miercuri la brasov(din nou) dupa meciul de azi terminat la o diferenta de 9 goluri!?

_______________________________________
Ai invins?CONTINUA ......Ai pierdut?CONTINUA                (Pierre de Coubertin)

pus acum 16 ani
   
rapid_edy_milan
membru de baza

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
desigur, acum ne aflam in aceea bucurie de dupa meci dar trebuie sa fim foarte atenti de meciul de la Brasov. Eu unul nu sunt ferm convins ca vom invinge 100 %

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la