HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
Lista Forumurilor Pe Tematici
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login

POZE HCM BAIA MARE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
stephy_22 la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Prahova
cauta Barbat
25 - 53 ani
HCM Baia Mare / Sondaj de opinie / Pronostic ~ cea mai buna jucatoare anul asta !  
Autor
Mesaj Pagini: 1
rapid_edy_milan
membru de baza

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
Hai sa scriem fiecare care credem ca va fi mai in forma in acest an competitional si cine va ajuta mai mult echipa.

1. Geiger ~ chiar daca a ajutat si pana akum echipa cred ca numai de acum isi va arata adevarata valoare si va exploda in urmatorii 1-2 ani.

2. Amariei ~ daca i se ofera mai multa incredere si ea nu se va mai hazarda asa tare va fi una dintre cele mai imp. jucatoare.

3. Eus ~ cred ca deja s-a integrat f. bine in echipa si va prinde un sezon bun.

Le urez succes tuturor jucatoarelor. Sa dea Domnu' ca toate sa joace bn.


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Ana San
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 14
1 Geiger - ca de obicei duce in spate greu echipei.
2 Amariei - are brat bun, si viziune asupra jocului, cred ca s-a integrat bine si s-a si disciplinat un pic.
3 Eus/ Dobromir - Eus e o portarita buna, care comunica cu apararea si isi face bine treaba, iar in Lavinia am eu incredere, nu stiu de ce
Oricum bafta, sa terminati pe podium.


_______________________________________
Sick and tired!

pus acum 16 ani
   
mariachi3526
membru vechi

Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
cele numite de voi sint noul val dar parerea mea este :
"cine n are batrini sa si cumpere " - in momentele cu adevarat grele ele duc echipa mai departe
PS - e o parere !


_______________________________________
Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

pus acum 16 ani
   
mariachi3526
membru vechi

Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
meciul de la Deva imi intareste cele spuse mai sus !
felicitari fetelor pentru minunata victorie !!!!!!!!!!


_______________________________________
Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

pus acum 16 ani
   
kopasz
Membru

Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
ai dreptate mariachi.

_______________________________________
daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc

pus acum 16 ani
   
messi
membru vechi

Din: baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 137
1 Geiger.M
2 Balint-Hotea.C
3 Parvut.A


parearea mea!


_______________________________________
Ai invins?CONTINUA ......Ai pierdut?CONTINUA                (Pierre de Coubertin)

pus acum 16 ani
   
rapid_edy_milan
membru de baza

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281

mariachi3526 a scris:

cele numite de voi sint noul val dar parerea mea este :
"cine n are batrini sa si cumpere " - in momentele cu adevarat grele ele duc echipa mai departe
PS - e o parere !

ai dreptate intr-un fel, dar nu poti sa duci 60 de min. cu buceschi/kovacs, si tre' sa si cresti ceva pe langa ele. Magda a facut un joc f. bun la Deva dar nu a fost singura care a jucat bn.


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
kopasz
Membru

Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
imi place edy de tine ca ti cu tinerele sperante.

_______________________________________
daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc

pus acum 16 ani
   
mariachi3526
membru vechi

Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194

kopasz a scris:

imi place edy de tine ca ti cu tinerele sperante.

si eu le as tine =D


_______________________________________
Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

pus acum 16 ani
   
kte
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
aneta pirvut,melinda geiger

_______________________________________
handbal

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la