HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login
POZE HCM BAIA MARE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: stephy_22 la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Prahova cauta Barbat 25 - 53 ani |
|
rapid_edy_milan
membru de baza
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
|
|
Hai sa scriem fiecare care credem ca va fi mai in forma in acest an competitional si cine va ajuta mai mult echipa.
1. Geiger ~ chiar daca a ajutat si pana akum echipa cred ca numai de acum isi va arata adevarata valoare si va exploda in urmatorii 1-2 ani.
2. Amariei ~ daca i se ofera mai multa incredere si ea nu se va mai hazarda asa tare va fi una dintre cele mai imp. jucatoare.
3. Eus ~ cred ca deja s-a integrat f. bine in echipa si va prinde un sezon bun.
Le urez succes tuturor jucatoarelor. Sa dea Domnu' ca toate sa joace bn.
_______________________________________
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Ana San
Membru
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 14
|
|
1 Geiger - ca de obicei duce in spate greu echipei. 2 Amariei - are brat bun, si viziune asupra jocului, cred ca s-a integrat bine si s-a si disciplinat un pic. 3 Eus/ Dobromir - Eus e o portarita buna, care comunica cu apararea si isi face bine treaba, iar in Lavinia am eu incredere, nu stiu de ce Oricum bafta, sa terminati pe podium.
_______________________________________ Sick and tired!
|
|
| pus acum 16 ani |
|
mariachi3526
membru vechi
 Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
|
|
cele numite de voi sint noul val dar parerea mea este : "cine n are batrini sa si cumpere " - in momentele cu adevarat grele ele duc echipa mai departe PS - e o parere !
_______________________________________ Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid
|
|
| pus acum 16 ani |
|
mariachi3526
membru vechi
 Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
|
|
meciul de la Deva imi intareste cele spuse mai sus ! felicitari fetelor pentru minunata victorie !!!!!!!!!!
_______________________________________ Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid
|
|
| pus acum 16 ani |
|
kopasz
Membru
 Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
|
|
ai dreptate mariachi. 
_______________________________________ daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc
|
|
| pus acum 16 ani |
|
messi
membru vechi
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 137
|
|
1 Geiger.M 2 Balint-Hotea.C 3 Parvut.A
parearea mea!
_______________________________________ Ai invins?CONTINUA ......Ai pierdut?CONTINUA (Pierre de Coubertin)
|
|
| pus acum 16 ani |
|
rapid_edy_milan
membru de baza
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
|
|
mariachi3526 a scris:
cele numite de voi sint noul val dar parerea mea este : "cine n are batrini sa si cumpere " - in momentele cu adevarat grele ele duc echipa mai departe PS - e o parere ! |
ai dreptate intr-un fel, dar nu poti sa duci 60 de min. cu buceschi/kovacs, si tre' sa si cresti ceva pe langa ele. Magda a facut un joc f. bun la Deva dar nu a fost singura care a jucat bn.
_______________________________________
|
|
| pus acum 16 ani |
|
kopasz
Membru
 Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
|
|
imi place edy de tine ca ti cu tinerele sperante. 
_______________________________________ daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc
|
|
| pus acum 16 ani |
|
mariachi3526
membru vechi
 Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
|
|
kopasz a scris:
imi place edy de tine ca ti cu tinerele sperante.  |
si eu le as tine =D
_______________________________________ Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid
|
|
| pus acum 16 ani |
|
kte
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
|
|
aneta pirvut,melinda geiger 
_______________________________________ handbal
|
|
| pus acum 16 ani |
|