HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login
POZE HCM BAIA MARE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: oana89
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 46 ani |
|
|
|
la multi ani ,aneeeeeeeeeeeeeee
sa fii fericita si sa ai parte de sanatate. =D =D =D =D =D =D
|
|
| pus acum 17 ani |
|
rapid_edy_milan
membru de baza
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
|
|
am vazut-o azi la antrenament si am ramas foarte placut surprins. chiar daca nu e foarte inalta(cel putin ptr o extrema) are o forta si o precizie destul de buna in brat iar cand are ocazia o baga in poarta. are ceva din Ada Nechita cu acele veniri pe inter si suturi la poarta. ramane s-o vedem in joc. parerea mea este k va ajuta echipa.
_______________________________________
|
|
| pus acum 16 ani |
|
messi
membru vechi
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 137
|
|
Eu nu am vazut-o la antrenamente dar am vazut-o azi la meci si parearea mea este ca a fost cea mai buna jucatoare de pe teren,cu toate ca nu a jucat tot meciul! Important va fi sa-si mentina forma pe tot parcursul campionatului si sa aiba aceeasi atitudine pe care a aratat-o si astazi in meci! Felicitari si mult succes in continuare!
_______________________________________ Ai invins?CONTINUA ......Ai pierdut?CONTINUA (Pierre de Coubertin)
|
|
| pus acum 16 ani |
|
mariachi3526
membru vechi
 Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
|
|
si mie imi place e bataioasa si hotarita sa o tina tot asa ! sa miscat bine ieri in meciul cu Resita !
_______________________________________ Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid
|
|
| pus acum 16 ani |
|
messi
membru vechi
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 137
|
|
Incet incet se adevereste ceea ce spuneam despre ea in Aprilie,cand am si incluso in top 3-ul de anul acesta!Sper sa continue cu evolutiile bune si constante,iar la sfarsitul campionatului chiar sa fie in top 3!Ar merita din plin acest lucru,este o luptatoare!Fortza HCM!
_______________________________________ Ai invins?CONTINUA ......Ai pierdut?CONTINUA (Pierre de Coubertin)
|
|
| pus acum 16 ani |
|