HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
Lista Forumurilor Pe Tematici
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login

POZE HCM BAIA MARE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
oana89
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 46 ani
HCM Baia Mare / discutii despre echipa, antrenori, sponsori etc / aneta pirvut  
Autor
Mesaj Pagini: 1
kte
Vizitator



la multi ani ,aneeeeeeeeeeeeeee

sa fii fericita si sa ai parte de sanatate. =D  =D  =D  =D  =D  =D


pus acum 17 ani
   
rapid_edy_milan
membru de baza

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
am vazut-o azi la antrenament si am ramas foarte placut surprins.
chiar daca nu e foarte inalta(cel putin ptr o extrema) are o forta si o precizie destul de buna in brat iar cand are ocazia o baga in poarta. are ceva din Ada Nechita cu acele veniri pe inter si suturi la poarta. ramane s-o vedem in joc. parerea mea este k va ajuta echipa.


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
messi
membru vechi

Din: baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 137
Eu nu am vazut-o la antrenamente dar am vazut-o azi la meci si parearea mea este ca a fost cea mai buna jucatoare de pe teren,cu toate ca nu a jucat tot meciul!
   Important va fi sa-si mentina forma pe tot parcursul campionatului si sa aiba aceeasi atitudine pe care a aratat-o si astazi in meci!
   Felicitari si mult succes in continuare!


_______________________________________
Ai invins?CONTINUA ......Ai pierdut?CONTINUA                (Pierre de Coubertin)

pus acum 16 ani
   
mariachi3526
membru vechi

Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
si mie imi place e bataioasa si hotarita sa o tina tot asa !
sa miscat bine ieri in meciul cu Resita !


_______________________________________
Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

pus acum 16 ani
   
kte
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
aneta e o super fata.      

_______________________________________
handbal

pus acum 16 ani
   
messi
membru vechi

Din: baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 137
Incet incet se adevereste ceea ce spuneam despre ea in Aprilie,cand am si incluso in top 3-ul de anul acesta!Sper sa continue cu evolutiile bune si constante,iar la sfarsitul campionatului chiar sa fie in top 3!Ar merita din plin acest lucru,este o luptatoare!Fortza HCM!

_______________________________________
Ai invins?CONTINUA ......Ai pierdut?CONTINUA                (Pierre de Coubertin)

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la