HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login
POZE HCM BAIA MARE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: morena28 la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Bistrita Nasaud cauta Barbat 27 - 52 ani |
|
*Oana*
Membru
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 75
|
|
Credeti ca echipa Zalaului a jucat prost intentionat la meciul de pregatire din 8.04 ca sa ne surprinda etapa viitoare?
_______________________________________ "E inocenţă atunci cānd ne īncāntă; altminteri e prostie.''
|
|
| pus acum 17 ani |
|
kopasz
Membru
 Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
|
|
Nu intentionat,asa joaca ele de obicei.Oricum sunt asteptate la BAIA MARE cu bratele deschise. BAFTA FETELOR HAI HCM. 
_______________________________________ daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc
|
|
| pus acum 17 ani |
|
*Oana*
Membru
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 75
|
|
Saracile fete de la Zalau...Am fost la meciul de pregatire de aici cand au jucat cu HCM si am stat chiar in spatele bancii de rezerve....si cum faceau cate o greseala Tadici le certa de vai de ele..,.mai ca plangeau saracile....nu stiu cum de mai rezista. 
_______________________________________ "E inocenţă atunci cānd ne īncāntă; altminteri e prostie.''
|
|
| pus acum 17 ani |
|
mariachi3526
membru vechi
 Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
|
|
nici un meci nu seamana cu celalalt dar obligatoriu trebuie sa le batem tre sa i aratam si noi 'degetelul' la Tadici cum a facut si el in tur Doamne ce CRETIN !!!!!!!!!!
_______________________________________ Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid
|
|
| pus acum 17 ani |
|
mariachi3526
membru vechi
 Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
|
|
mii de multumiri fetelor ca ne au dat satisfactia umilirii lui Tadici ! felicitari si tot asa !!!! 
_______________________________________ Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid
|
|
| pus acum 17 ani |
|
morosanu
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 14
|
|
BRAVO...BRAVO...BRAVO...Tadici a plecat cu capul plecat pana la pamant...de la meci.mai mare satisfactie ca umilirea nesimtitului nu am avut de mult.bravo fetelor ati demonstrat ca pe teren propriu suntem o echipa redutabila...urmeaza sa ne demonstrati ca puteti castiga in deplasare la slatina
Modificat de morosanu (acum 17 ani)
|
|
| pus acum 17 ani |
|