HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
Lista Forumurilor Pe Tematici
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login

POZE HCM BAIA MARE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
morena28 la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bistrita Nasaud
cauta Barbat
27 - 52 ani
HCM Baia Mare / discutii despre liga nationala / Meciul cu Zalaul  
Autor
Mesaj Pagini: 1
*Oana*
Membru

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 75
Credeti ca echipa Zalaului a jucat prost intentionat la meciul de pregatire din 8.04 ca sa ne surprinda etapa viitoare?

_______________________________________
"E inocenţă atunci cānd ne īncāntă; altminteri e prostie.''

pus acum 17 ani
   
kopasz
Membru

Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
Nu intentionat,asa joaca ele de obicei.Oricum sunt asteptate la BAIA MARE cu bratele deschise. BAFTA FETELOR HAI HCM.

_______________________________________
daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc

pus acum 17 ani
   
*Oana*
Membru

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 75
Saracile fete de la Zalau...Am fost la meciul de pregatire de aici cand au jucat cu HCM si am stat chiar in spatele bancii de rezerve....si cum faceau cate o greseala Tadici le certa de vai de ele..,.mai ca plangeau saracile....nu stiu cum de mai rezista. 

_______________________________________
"E inocenţă atunci cānd ne īncāntă; altminteri e prostie.''

pus acum 17 ani
   
mariachi3526
membru vechi

Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
nici un meci nu seamana cu celalalt dar obligatoriu trebuie sa le batem
tre sa i aratam si noi 'degetelul' la Tadici cum a facut si el in tur
Doamne ce CRETIN !!!!!!!!!!


_______________________________________
Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

pus acum 17 ani
   
mariachi3526
membru vechi

Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
mii de multumiri fetelor ca ne au dat satisfactia umilirii lui Tadici ! felicitari si tot asa !!!!

_______________________________________
Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

pus acum 17 ani
   
morosanu
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 14
BRAVO...BRAVO...BRAVO...Tadici a plecat cu capul plecat pana la pamant...de la meci.mai mare satisfactie ca umilirea nesimtitului nu am avut de mult.bravo fetelor ati demonstrat ca pe teren propriu suntem o echipa redutabila...urmeaza sa ne demonstrati ca puteti castiga  in deplasare la slatina

Modificat de morosanu (acum 17 ani)


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la