HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login
POZE HCM BAIA MARE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Bianca777
 | Femeie 24 ani Brasov cauta Barbat 27 - 64 ani |
|
mariachi3526
membru vechi
 Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
|
|
oare trebuie sa pierdem la Cluj pentru a nu ajuta Ploiestiul? cupele europene oricum sunt departe . Ce parere aveti? 
_______________________________________ Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid
|
|
| pus acum 17 ani |
|
rapid_edy_milan
membru de baza
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
|
|
nu sunt asa departe pe cat crezi dar dak ai sta sa calculezi punctele ramase ai vedea k avem sanse reale... 
_______________________________________
|
|
| pus acum 17 ani |
|
mariachi3526
membru vechi
 Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
|
|
teoretic ai dreptate dar practic la cate puncte am adus campionatul asta din deplasare.... sincer ma indoiesc
_______________________________________ Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid
|
|
| pus acum 17 ani |
|
rapid_edy_milan
membru de baza
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
|
|
speranta moare ultima + clujul nu joaca nimic
_______________________________________
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
razvyyc
Membru
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 14
|
|
Jolidon joaca destul de bine, au insa probleme pe finalurile de meci.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
rapid_edy_milan
membru de baza
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
|
|
sa dea Domnu' sa aiba si la meciu cu noi 90 % ca vom avea parte de o mica galerie ( si yo) 
Modificat de rapid_edy_milan (acum 17 ani)
_______________________________________
|
|
| pus acum 17 ani |
|
minimal
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 7
|
|
am fost la cateva meciuri ale Clujencelor si au fost dezastru. Cu Otelul au luat 40 acasa, iar daca judec din ce am vazut pe teren, diferenta de 10 g este mica fata de cum a jucat Jolidon. I-am vazut in tribuna la acel meci pe domnii Baban si Kotecz. Sa speram ca vom invinge. 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
*Oana*
Membru
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 75
|
|
Cine merge la Cluj la meci de aici???
_______________________________________ "E inocenţă atunci cānd ne īncāntă; altminteri e prostie.''
|
|
| pus acum 17 ani |
|
*Oana*
Membru
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 75
|
|
Credeti ca le vom da meciul pentru ca antrenorul e din Baia Mare si pentru ca sunt la un pas de retrogradare? Eu sper ca nu!!
_______________________________________ "E inocenţă atunci cānd ne īncāntă; altminteri e prostie.''
|
|
| pus acum 17 ani |
|
kopasz
Membru
 Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
|
|
bravo fetelor.insfarsit am reusit sa spargem gheata cu meciul acesta,speram sa terminam macar pe locul 6 anul acesta.bafta in continuare.
_______________________________________ daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc
|
|
| pus acum 17 ani |
|