HCM Baia Mare
Forumul paginii www.hcmbaiamare.ro
Lista Forumurilor Pe Tematici
HCM Baia Mare | Inregistrare | Login

POZE HCM BAIA MARE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Bianca777
Femeie
24 ani
Brasov
cauta Barbat
27 - 64 ani
HCM Baia Mare / discutii despre liga nationala / meciul de la Cluj  
Autor
Mesaj Pagini: 1
mariachi3526
membru vechi

Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
oare trebuie sa pierdem la Cluj pentru a nu ajuta Ploiestiul? cupele europene oricum sunt departe . Ce parere aveti?

_______________________________________
Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

pus acum 17 ani
   
rapid_edy_milan
membru de baza

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
nu sunt asa departe pe cat crezi dar dak ai sta sa calculezi punctele ramase ai vedea k avem sanse reale...

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
mariachi3526
membru vechi

Din: Baia Mare forever
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 194
teoretic ai dreptate dar practic la cate puncte am adus campionatul asta din deplasare.... sincer ma indoiesc

_______________________________________
Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid

pus acum 17 ani
   
rapid_edy_milan
membru de baza

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
speranta moare ultima + clujul nu joaca nimic

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
razvyyc
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 14
Jolidon joaca destul de bine, au insa probleme pe finalurile de meci.

pus acum 17 ani
   
rapid_edy_milan
membru de baza

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 281
sa dea Domnu' sa aiba si la meciu cu noi 
90 % ca vom avea parte de o mica galerie ( si yo) 

Modificat de rapid_edy_milan (acum 17 ani)


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
minimal
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 7
am fost la cateva meciuri ale Clujencelor si au fost dezastru. Cu Otelul au luat 40 acasa, iar daca judec din ce am vazut pe teren, diferenta de 10 g este mica fata de cum a jucat Jolidon. I-am vazut in tribuna la acel meci pe domnii Baban si Kotecz. Sa speram ca vom invinge.

pus acum 17 ani
   
*Oana*
Membru

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 75
Cine merge la Cluj la meci de aici???

_______________________________________
"E inocenţă atunci cānd ne īncāntă; altminteri e prostie.''

pus acum 17 ani
   
*Oana*
Membru

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 75
Credeti ca le vom da meciul pentru ca antrenorul e din Baia Mare si pentru ca sunt la un pas de retrogradare?
  Eu sper ca nu!!


_______________________________________
"E inocenţă atunci cānd ne īncāntă; altminteri e prostie.''

pus acum 17 ani
   
kopasz
Membru

Din: Nagybanya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 89
bravo fetelor.insfarsit am reusit sa spargem gheata cu meciul acesta,speram sa terminam macar pe locul 6 anul acesta.bafta in continuare.

_______________________________________
daca o pasarica ti-a soptit ceva.......... inseamna ca esti nebun pasarile nu vorbesc

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la